DER-MED gabinet kosmetyczny na miarę XXI wieku

gabinet XXI wiekuEksperci Centrum Kosmetyczno – Dermatologicznego DER-MED już od 1999 roku dbają o profesjonalną i kompleksową obsługę naszych pacjentów. Wysokiej klasy specjaliści, wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt, dobrej jakości kosmetyki, najwyższe standardy obsługi, miła atmosfera i ciekawe wnętrza – to idealny opis Centrum Kosmetyczno – Dermatologicznego DER-MED w Krakowie.
Nasze Centrum to nie tylko profesjonalizm i zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie. To również relaks, rozmowa, stała opieka medyczna zarówno przed jak i po zabiegach oraz przyjazna atmosfera i ciekawe, eleganckie wnętrza. To miejsce w którym zapewniamy intymność oraz dyskrecję. Wszystko za sprawą kilkunastu gabinetów zabiegowych i profesjonalnego, wykwalifikowanego personelu medycznego. Oddaj swoją skórę w dobre ręce i zobacz, jak proste i szybkie może być uzyskanie dobrych rezultatów.
DER-MED to również nowoczesne urządzenia obsługiwane przez wysokiej klasy ekspertów, dzięki którym nasi pacjenci mogą wykonywać różne zabiegi bez ryzyka jakichkolwiek powikłań. Od 16 lat korzystamy z najnowszych technologii, na rynku polskim jesteśmy pionierami w zastosowaniu depilacji laserowej z wykorzystaniem laserów diodowych. Ponadto Centrum DER-MED proponuje liczne zabiegi usuwające przebarwienia skórne: peelingi medyczne, zabiegi laserowe oraz leczenie światłem i badania dermatoskopem pod kątem nowotworowych zmian skórnych.
Nasze doświadczenie w tej dziedzinie czyni naszą działalność profesjonalną i bezpieczną. Zarówno na początku naszej drogi jak i teraz, po latach ciężkiej pracy i zdobyciu uznania ze strony zarówno pacjentów jak i środowiska medycznego, stawiamy na innowacyjność i ciągły rozwój. Pracujemy i staramy się być lepsi dla naszych pacjentów. Ich dobro, zadowolenie i satysfakcja są naszym najwyższym celem. Wszystko po to aby pacjenci Centrum DER-MED w Krakowie czuli się komfortowo a ich obsługa nieustannie stała na jak najwyższym poziomie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *